KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034504
nr 1603 4504
Bertil Widbrandt
(1914-1988), Sverige
Oljemålning, Svanar. Signerad. Olja på duk, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm
Bertil Widbrandt, född 1914, död 1988, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:12:15
3/3 16:51:53
Bertil Widbrandt
Läs mer om Bertil Widbrandt